Šampuky - tuhý šampón pro snadnou péči o vlasy

 

 

Dnes je pro nás DEN "D". Nejen proto, že je 1.září a prázdniny jsou za námi a před námi nový školní rok. Také proto, že dnes vypouštíme do světa náš nový produkt.

ŠAMPUKY neboli tuhé šampony. 

 

Tyto ŠAMPUKY obsahují přírodní povrchově aktivní látky - účinné mycí tenzidy, které jsou přírodní alternativou k syntetickému SLS a SLES. 

 

Vlasy si NEMUSÍ ZVYKAT (i několik měsíců jako u olejových šamponů a už vůbec se vlasy nemusí omývat octovým roztokem).

Stačí šampukem několikrát přejet po mokrých vlasech a začít vlasy mýt. Po chvíli jsou vlasy obalené pěnou a všechny prospěšné přísady začínají rozmazlovat vaše vlasy a pokožku hlavy.

Šampuky obsahují pouze přírodní přísady - i barvy jsou přírodní nebo dermatologicky testované a schválené pro použití v kosmetice. 

 

Je to skvělý společník na cestách. Nezabere mnoho místa a nevyteče vám do kufru, protože jej budeme také nabízet v lehké hliníkové cestovatelské dóze. Stačí si tak dokupovat jen náplň a nikoli další obal.

Ušetříte díky vysoké vydatnosti - náš šampuk vystačí i na 80 umytí a v koupelně vám nezabere tolik místa jako nádoby s klasickými šampóny.  

Po našem šampuku tak nezůstane velký prázdný a nepoužitelný plastový obal, protože jej balíme jen do tenké potravinářské fólie (požadavek legislativy na ochranu kosmetických přípravků). 

Nebojte se je vyzkoušet. Uděláte nejen dobrou věc pro vaše vlasy a tělo, ale také přispějete ke snížení ekologické zátěže.