BLOK 1 kg - KARNEVAL

640 Kč
Skladem (3 ks)

Rozpustilé glycerinové mýdlo s přídavkem ricinového oleje a kozího mléka.

Tento 1 kg blok mýdla si můžete sami nakrájet, případně ho můžete použít jako vtipný doplněk pro různé párty. Vánoční večírek, narozeniny, svatbu, loučení se svobodou a jistě se najdou další příležitosti :-).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Karneval to je zábava a přesně takové je naše mýdlo. Někdo v něm vidí špičaté karnevalové čepice, jiný zase moderní umění Vasila Kandinského. Při jeho používání se často přistihnete, že je natáčíte proti světlu a necháte paprsky prosvítat právě těmi barevnými kousky a z mýdla je najednou kaleidoskop.

Hlavní složka těchto mýdel - glycerin pokožku hydratuje díky své schopnosti vázat na sebe vodu. Do mýdla jsme přidali ještě ricinový olej a také kozí mléko, aby byla vaše pokožka hebká a vláčná. Ricinový olej pomáhá regeneraci pokožky a zlepšuje pevnost nehtů a působí také na růst vlasů. Kozí mléko je zdrojem vitamínů A, B6, B12 a E, které se dobře vstřebávají. Rovněž obsahuje kaprylové a kapronové kyseliny, které přirozeně snižují pH kůže. Mléko je zdrojem tzv. AHA kyselin, konkrétně kyseliny mléčné a kyseliny citronové, které hydratují pokožku díky své vlastnosti vázat na sebe vodu.

Kozí mléko obsahuje také koenzym Q10, který potlačuje projevy stárnutí pleti. Glycerin použitý pro výrobu našich mýdel je výhradně rostlinného původu a při jeho výrobě nebyly použity geneticky upravené rostliny.

Mýdlo má přirozenou pěnivost a neobsahuje žádná přídavná pěnidla, zjasňovače nebo konzervanty jako jsou látky na bází síry používané při průmyslové výrobě - sodium lauryl sulfate (SLS) a sodium laureth sulfate (SLES). 

Ingredients:  Aqua, Glycerin, Sorbitol, Sodium Stearate, SL, Propylene Glycol, Sodium Oleate, Sod ium Myristate, Sodium Chloride, Sodium Cocoate, Sodium Castoerate, Goat Milk Powder, Glyceryl Mono Laurate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Thiosulphate, Sodium Citrate, Citric Acid, TrisodiumY Sulfosuccinate, Pentasodium Pentatae, Tetrasodium Etidronate, Mandarin essential oil, CI 51319, CI 74160, CI 11680, CI 74160, CI 74260, CI 12490, Citral*, Geraniol*, Limonene*, Linalool*, Hexyl Cinnamal*, Alpha-Isomethylionone* (*je přirozenou součástí rostlinných silic). 

Zabraňte styku s očima.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: