Dýně

65 Kč
Skladem (10 ks)

Nechte se překvapit, který ze tří strašidelných obličejů na vás po rozbalení mýdla vykoukne.

Naše glycerinové mýdlo Dýně s osvěžující pomerančovou vůní je hravým odkazem na podzim a svátek Halloween a je skvělým dárkem jak pro děti, tak i dospělé. A pozor, do mýdla jsme ukryli ještě jeden detail – když ho natočíte proti světlu, promění se v kus jantaru s lístky měsíčku lékařského uvězněnými uvnitř.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Při ruční výrobě našich mýdel zcela nekompromisně volíme jen opravdu kvalitní ingredience. A to platí i mýdlu Dýně – používáme výhradně glycerin rostlinného původu, při jehož výrobě nebyly využity geneticky upravené rostliny.

 Mýdlo je přirozeně pěnivé a neobsahuje žádná přídavná pěnidla, zjasňovače a konzervanty, jako jsou látky na bázi síry, které jsou běžnou součástí průmyslové výroby (např. sodium lauryl sulfate a sodium laureth sulfate).

 Odkládejte mýdlo do suché nebo dobře odtékající mýdlenky, aby vám dlouho vydrželo.

SLOŽENÍ: Mýdlová hmota CRYSTAL SLES A SLS FREE, kokosový olej, pomerančová silice, barva, lístky měsíčku lékařského 

INCI: Aqua,Glycerin, Sorbitol, Sodiu Stearate, Sodium Laurate, Propylene Glycol, Sodium Oleate, Sodium Myristate, Sodium Chloride, Sodium Cocoate, Glyceryl Mono Laurate, Tocopheryl Acetate, Cocamidopro-Pyl Betaine, Sodium Thiosulpateh, Sodium Citrate, Citric Acid, Trisodium Sulfo-Nate, Pentasodium Pentatate, Tetra-Sodium Etidronate, Citrus Aurantium Amara Oleum, Calendula Officinalis Flower, Linalool*, Limonen*, Citral*, CI 15 980, C I19 140, CI 6255, CI 14 720, (*je přirozenou součástí rostlinných silic). Zabraňte styku s očima.

 

Hmotnost: cca 70 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: