Motýlci

120 Kč
Skladem (4 ks)
Varianta

Hravé mýdlo nejen pro milovníky motýlů. Díky ruční výrobě vypadá každý kousek mýdla trochu jinak. Všechny ale mají společné to, že jde o výrobek z přírodního rostlinného glycerínu doplněný o kozí mléko. Při jeho používání se často přistihnete, že je natáčíte proti světlu a necháte paprsky prosvítat motýlími křídly.

Hlavní složka těchto mýdel je glycerin, který pokožku hydratuje díky své schopnosti vázat na sebe vodu. Kozí mléko je zdrojem vitamínů A, B6, B12 a E, které se dobře vstřebávají. Rovněž obsahuje kaprylové a kapronové kyseliny, které přirozeně snižují pH kůže. Mléko je zdrojem tzv. AHA kyselin, konkrétně kyseliny mléčné a kyseliny citronové, které hydratují pokožku díky své vlastnosti vázat na sebe vodu. Kozí mléko obsahuje také koenzym Q10, který potlačuje projevy stárnutí pleti. Mýdlo voní sladce po divoké višni a švestce.

Krásné kulaté mýdlo, které perfektně padne do ruky nejen dětem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Glycerin použitý pro výrobu našich mýdel je výhradně rostlinného původu a při jeho výrobě nebyly použity geneticky upravené rostliny. Mýdlo má přirozenou pěnivost a neobsahuje žádná přídavná pěnidla, zjasňovače nebo konzervanty jako jsou látky na bází síry používané při průmyslové výrobě - sodium lauryl sulfate (SLS) a sodium laureth sulfate (SLES). Zabraňte styku s očima.

Ingredients:  Aqua, Glycerin, Sorbitol, Sodium Stearate, Sorbitol Laurate, Propylene Glycol, Sodium Oleate, Sodium Myristate, Goat Milk Powder, Parfum, Sodium Chloride, Glyceryl Mono Laurate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoate, Sodium Thiosulphate, Sodium Citrate, Citric Acid, Lauric Acid, Titanium Dioxide, Trisodium Sulfosuccinate, Penta-sodium Pentatate, Tetrasodium Etidronate, CI 77 491, CI 77 492 , CI 11 680,  Citronellol* (*je přirozenou součástí rostlinných silic)

Zabraňte styku s očima.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: