Něco o nás

Vítáme Vás  v našem obchodě CANDY SOAP.

CANDY SOAP vzniklo jako rebelství proti nudným a nezajímavým mýdlům, které jsem měla v koupelně já i moji kamarádi. Ptala jsem se, proč nikomu nevadí, že v krásné koupelně a krásné mýdlence sedí obyčejné mýdlo ? Mýdlo, které se v supermarketech prodává 20 let prakticky beze změny a bez nápadu. Vždyť věc, kterou bereme do ruky několikrát denně, by mohla a snad i měla mít svou estetiku. A ruku na srdce - určitě je lepší, když si návštěva v koupelně všimne zajímavého mýdla než vodního kamene.

Cesta od nápadu k výrobě byla delší. Učila jsem se, jak se mýdla vyrábějí, jaké vlastnosti mají suroviny, co tělu prospívá a co mu naopak může uškodit. Zodpovědný mýdlař spolupracuje s odborníkem, který dohlíží například na přítomnost alergenů v surovinách a nebo potvrdí, že daná surovina má doložitelné příznivé účinky. Mýdla se mým známým a kamarádům líbila a pomáhala jim. A já jsem se díky tomu začala zajímat o kosmetiku - krémy, šampóny, balzámy, šumivky do koupele. Poznala jsem, že za své peníze v obchodech často dostáváme výrobky z levných surovin, které sice neublíží, ale také tělu nijak neprospějí. A mnohdy nejsou ani hezké.

Ve své výrobně jsem začala trávit víc a víc času, až z toho byl nápad nenechat si výsledky svého nadšení jen pro okruh svých blízkých, ale nabídnout je všem, kteří sdílí něco z mých hodnot - zdraví, krása, estetika.

Vybíráme pouze zavedené dodavatele, od kterých požadujeme předložení Bezpečnostních listů ke všem surovinám a to včetně obalů. Jedině tak vám můžeme zaručit nejvyšší kvalitu surovin a tím i našich výrobků. Všechny naše výrobky mají zpracovanou Zprávu o bezpečnosti kosmetického přípravku, kterou nám zpracovává odborník z oboru farmacie.  Následně jsou naše výrobky zaregistrovány v Evropském portálu notifikace kosmetických přípravků neboli CPNP. Naše výrobna je schválená pro výrobu kosmetických přípravků všemi dotčenými orgány jako např. stavební úřad, Krajská hygienická stanice, Hasičský záchranný sbor a další. Samozřejmostí je živnostenské oprávnění pro obor Výroba chemických látek, přípravků a kosmetických prostředků. Máme oddělené prostory pro samotnou výrobu a skladování jak materiálu tak hotových výrobků. 

Děkujeme Vám, že jste navštívili náš obchod a věříme, že se Vám naše výrobky budou líbit, výborně sloužit a udělají Vám a Vašim blízkým radost. 

Katka a Rosťa

nadšený tým CANDY SOAP

 

Nahlédněte do naší výrobny, kde vše vzniká :-).

1_1 2_1

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace zde.