O nás

Kdo stojí za Candy Soap?

Katka Lasáková. Jsem tahoun a nejen proto, že jsem Býk. Díky studiu strojařiny jsem důsledná a pečlivá. Nějakou dobu jsem žila v cizině, kde jsem pochopila, že funkčnost bez estetického zážitku přináší jen poloviční radost. A tak se učím, vymýšlím, zkouším a kombinuji. Občas něco nevyjde, i když jsem to měla dobře spočítané a promyšlené. To se pak vztekám a volám manželovi během nějaké jeho porady a stěžuji si, jaká je to nespravedlnost. Kromě Candy Soap se starám taky o naše trpaslíky – nejenže lezou všude, ale mají taky spoustu domácích úkolů a kroužky v různých městech. Když si potřebuji orazit, zajdu si na jógu nebo si zaběhám v lese, do kterého to naštěstí nemáme daleko.

Rosťa Lasák. Jsem ten, kterému se spolužáci na srazech ze základky divili, proč ještě studuje, když oni už vydělávají. Na srazech ze střední školy si někteří zase ťukali na čelo, proč pracuji 60 hodin týdně a půl roku trávím cestováním a spaním po hotelích. Ale mě bavilo poznávat zblízka, jak firmy fungují. Po čtrnácti letech jsem nakonec vyměnil neustálé cestování za stálejší místo v nadnárodní firmě. Konečně taky trávím víc času s našimi trpaslíky, i když jeden z nich mě už přerostl, a s naším třetím dítětem – Candy Soap. Pomáhám mu růst. Čtu užitečné i hloupé zákony a nařízení, vím něco o počítačích, cizích jazycích, daních nebo účetnictví. A nedostatek kontaktu s lidmi si kompenzuji na trzích, kde naše výrobky nabízíme.

kde-to-všechno-vzniká

Proč vznikla značka Candy Soap?

Protože už nás nebavily nudná a nezajímavá mýdla, na která jsme v jednom kuse naráželi v obchodech. Chtěli jsme naši koupelnu i koupelny našich přátel rozjasnit. Řada lidí, včetně nás samotných, investuje do krásných nových koupelen, tak proč by mělo být v pečlivě vybrané mýdlence jen obyčejné mýdlo?

výroba-mýdla

Mýdlo je produkt, kterému už několik desítek let chybí nápad. Je pořád stejné, prakticky beze změny. Přitom ho bereme do ruky několikrát denně. Chtěli jsme ve vlastní koupelně používat kvalitní mýdlo ze špičkových surovin, které nám bude zároveň dělat radost svou estetikou. A ruku na srdce - není lepší, když si návštěva v koupelně všimne raději zajímavého mýdla než vodního kamene?

Od nápadu k výrobě

Byla to dlouhá cesta se spoustou zákrut, protože jsme museli krůček po krůčku objevovat úplně nový obor. Museli jsme se naučit, jak se vůbec mýdla vyrábějí, jaké vlastnosti mají jednotlivé suroviny, co tělu prospívá a co mu může naopak uškodit. Navíc každý zodpovědný mýdlař potřebuje k ruce odborníky, kteří dohlížejí např. na alergeny v surovinách nebo hlídají, zda má daná ingredience opravdu příznivé účinky.

Pochopili jsme, že při výrobě kosmetiky hraje roli každý detail. A díky tomu jsme rovněž zjistili, že v obchodech za své peníze často dostáváme produkty z levných surovin, které sice neublíží, ale tělu ani nijak neprospějí. A mnohdy ani nejsou hezké.

Když jsme stáli na startu výroby, toužili jsme to změnit. Konečně jsme mohli pustit do světa první mýdla a nabídnout je kamarádům a známým. Z jejich ohlasů jsme byli nadšení. Nejenže se jim líbila, ale také jim pomáhala. Postupně jsme proto rozšiřovali sortiment mýdel o další kosmetiku - scruby, krémy, šampóny, balzámy. Postupovali jsme přitom stejně jako u mýdel - pečlivě, s citem pro detail, kvalitu i vzhled.

krájení-mýdla

Jaké suroviny používáme?

Pokud jde o suroviny, jsme naprosto nekompromisní. Vybíráme si pouze zavedené a prověřené dodavatele a požadujeme od nich bezpečnostní listy ke všem surovinám včetně obalů. Díky tomu ale můžeme dát ruku do ohně za každou ingredienci, kterou používáme, a zaručit tak nejvyšší možnou kvalitu našich výrobků.

Naše mýdla, scruby, krémy, šampóny, balzámy i šumivky do koupele vždy prověřuje farmaceutický expert a zároveň k nim připravuje zprávu o bezpečnosti kosmetického přípravku. Teprve pak je zařazujeme do naší nabídky.

šumivky-a-příprava-barev_1

Podívejte se nám pod ruce

Nahlédněte do naší výrobny, kde vznikají všechny naše produkty. 

hotová-mýdla 

 

4 položek celkem