Tuhý tělový balzám

 

Novinka na českém trhu - Tuhý tělový balzám

 

Máte již doma náš Tuhý tělový balzám ? Kdo má, ví, jaký je to skvělý pomocník v těchto chladných dnech.

Nechte mě tyto pomocníky představit:

Obsahují 99 - 100% kakaového másla! To 1% je přidaný parfém. Nejprodávanější ze všech je svěží zelený čaj. Příjemné teplo evokující zimní večery pod dekou, s knížkou a něčím dobrým – to je naše vanilka se skořicí nebo tropický ananas. A pokud se vůně čokolády opravdu nemůžete nabažit, pak je tu pro vás plná vůně přírodního 100% kakaa.

Kakaové máslo, které používáme je z prvního lisu. Plody kakaovníku jsou původem z Malajsie. Spolupracujeme s ověřeným dodavatelem, který zaručuje stále stejně vysokou kvalitu.

A teď něco k aplikaci: Pomalu přejeďte naším tuhým balzámem po pokožce a díky teplotě vašeho těla začne náš tuhý balzám tát. Úplně stejně, jako když chvilku držíte v ruce kousek čokolády. Naše tuhé balzámy dodáváme v hliníkových dózách, případně samostatně jako náplň. Můžete ho mít doma v koupelně a použít ho na tělo po koupeli či sprše, před spaním si s ním můžete ošetřit obličej, krk, dekolt a nebo ruce. V kabelce ho také shledáte užitečným. Může posloužit jako balzám na rty, během dne jej můžete použít na potření suchých rukou a zde je nutné vyzdvihnout jeho úžasnou vlastnost : VELMI RYCHLE SE VSTŘEBÁ DO KŮŽE A NEZANECHÁVÁ MASTNÝ EFEKT. Poslouží také jako tuhý parfém.

Na hory je skvělý společník. Vejde se vám do kapsy, nezmrzne jako krémy, které obsahují vodu. Při zahřátí v dlaních se bude během chvíle krásně roztírat. A v neposlední řadě jej můžete použít jako zdroj energie. Jak jsem již napsala obsahuje minimálně 99% kakaového másla a tudíž jej můžete v případě nouze sníst J.

Tuhý tělový balzám vyrábíme ve dvou velikostech: cestovní velikost má cca. 22 g (průměr cca 4,5 cm) nebo domácí velikost, která má cca. 140 g (průměr cca 8 cm).

Věřím, že kdo náš Tuhý tělový balzám nezná, po tomto představení si rád tento skvost mezi balzámy pořídí a bude jistě spokojen.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení