Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
221 hodnocení
5
218x
4
1x
3
2x
2
0x
1
0x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
V
Veronika V.
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.5.2021
Kvalitní kosmetika, nádherné obaly. Úžasný přístup při osobním odběru zboží, které bylo rychle připraveno i s dárkem. Moc doporučuji!
R
Radka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
4.5.2021
Candy soap všem vřele doporučuji, rychlé vyřízení objednávky, skvělé produkty, krásné balení, co víc si přát.. :)
V
Vendulka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.4.2021
Vždy spokojenost, mýdla různých vůní, uspokojí každého zákazníka. Jen mně trochu mrzí, že už delší dobu není sůl do koupele s citronovou trávou- na to jsem byla dost závislá :-) :-) :-) .Doporučuji každému .
Rychlé dodání, výborná kvalita. I když objednávka byla malá, jako poděkování přišel i dáreček. Rozhodně spokojenost.
K
Klára
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.3.2021
Jsem velmi spokojená, rychlé dodání.velky výbě, příjemné ceny. A potěší i dáreček k balíčku. Tuhý tělový balzám krásné regeneruje a voní. Ostatní produkty také účinné, v hezkém provedení a krásné vůně
J
Jija
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.3.2021
Rychlé dodání.Mýdla jsou perfektní a krásně voní.Nakupovala jsem vícekrát a vždy spokojenost.
M
Milena
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.1.2021
Krásná ruční práce, velmi kvalitní výrobky s luxusní vůní. Rychlé dodání zboží. Vřele doporučuji.
Děkuji za přiložený dáreček
IŠ
Iveta Šárová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.12.2020
Moc doporucuji, mila domluva, rychle zaslani a skvele produkty
K
Karel
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.12.2020
Od objednání po dodání v pohodě. Kvalitu výrobku zatím nehodnotím, teprve bude darován
ED
Eva Dihlová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
6.12.2020
Za mě naprostá spokojenost=) Vůně do šatníku krásně voněly už po otevření krabice. Už se těším, až předám dárky kamarádkám:)
IF
Irina Fogelzang
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
2.12.2020
Nemám co vytknout. Produkty jsou kvalitní a nejenom dělané ale i balené s láskou. Dá se tu vybrat výborné dárky a samozřejmě i něco pro sebe. Určitě tady budu objednávat i v budoucnu :)
AK
Alžběta Kryštofová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
25.11.2020
Produkty jsou krásné, hned po rozbalení balíčku se mi celým pokojem rozvinula úžásný vůně. Rozhodně bych doporučila vůně do šatníku jako drobný dárek pro kohokoliv ve vašem životě :)
Vše v pořádku, děkuji.
Příjemná komunikace, rychlé vyřízení objednávky, skvělé produkty dělané s láskou... Určitě doporučuji.
M
Marie
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
15.11.2020
Příjemné vůně, kvalitní produkty a spolehlivá komunikace. Obzvlášť jsem nadšená ze sójové svíčky.
K
Katka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
3.11.2020
Super obchod, skvele produkty, ktore rada pouzivam. Za mna top je broskynove telove mlieko
