UDĚLEJTE SI TO LETOS ZVLÁŠŤ HEZKÉ

Až umyjete okna, žaluzie, dveře, podlahy, rámy obrazů a vypínače, uklidíte ve skříních a šuplících, upečete osmnáct druhů cukroví, vystojíte všechny fronty u pokladny a na poště, zabalíte všechny dárky, rozvěsíte vánoční dekorace a do čtvrtého patra bez výtahu dotáhnete dvoumetrový vánoční strom, asi budete trochu unavení.

 

Pečující scrub růžový s Epsomskou solí, Candy Soap, 200 g/199 Kč, candysoap.cz

Odpočiňte si

Napusťte si vanu a důkladně promasírujte tělo pečujícím růžovým scrubem s Epsomskou solí, nikdo si teď nezaslouží víc péče než vy. Umyjte se vesele vyhlížejícím mýdlem Karneval s ricinovým olejem a kozím mlékem, které hydratuje pokožku a navrací jí hebkou vláčnost, a nakonec se pečlivě namažte regeneračním tělovým mlékem s hřebíčkem na namáhanou pleť. Obsahuje tak poctivou dávku avokádového a bambuckého másla, že se budete cítít jako znovuzrození. Uleví se vám a vůně hřebíčku vás znovu natěší na Vánoce.

Glycerinové mýdlo Karneval, Candy Soap, cca 120 g/130 Kč, candysoap.cz

Poslední tečka za úklidem

Odpočatí a svěží se směle pusťte do druhého kola, které je zábavné, protože spočívá už jen v nenáročných detailech. Květiny do vázy, svíčky do naleštěného svícnu, sváteční povlečení do ložnice a už to skoro je. Poslední věc: závěsné vůně do šatníku. To je to, co dotvoří pravou atmosféru. Česká značka Candy Soap je nabízí v rozkošném provedení a čtyřech tradičních vůních: levandule, pomeranč, růže a jablečný závin.

Regenerační tělové mléko s hřebíčkem, Candy Soap, 200 ml/270 Kč, candysoap.cz

Všechny jsou vyrobeny z parafínového vosku, jejich bod tání je 58 °C, takže pozor, neumisťujte je na přímé slunce, blízko topných těles nebo na palubní desku auta. Candy Soap je dodává v roztomilých organzových pytlíčcích se šňůrkou, stačí jen zavěsit na ramínko a zavřít skříň. Pokaždé, když ji pak otevřete, ovane vás čerstvá jemná vůně – připomínka toho, že letos jste se před Vánoci sice dost nadřeli, ale stálo to za to.

Set vůní do šatníku, Candy Soap, 3 ks podle vlastního výběru/300 Kč, candysoap.cz