Aroma sada - levandule

Dárková sada s ručně vyráběnými vůněmi do aromalampy z přírodního sójového vosku ve tvaru malé čokolády a vůní do šatníku, pro vaši relaxaci po náročném dni.

Sada je balená v přírodní papírové krabici, převázaná lněným knotem. Pod ním je přichycena elegantní dárková kartička, na kterou můžete napsat přání.

Stačí odlomit jeden kousek, položit na vaši aromalampu a během chvilky už budete vnímat jeho uklidňující atmosféru.

Pro začátek vložte do aromalampy jeden úlomek vosku. Pokud budete chtít vůni zintenzivnit, přidejte další kousek. Nebo vyzkoušejte některou z našich svíček, které vám přinesou stejnou vůni, jako naše vosky.

Pokud se rozhodnete našimi vosky osvěžit váš šatník, ponechte jej zabalený.

Levandulová vůně do šatníku je zavěšená na šňůrce a vložená do organzového pytlíčku. Slouží pro provonění šatníků, skříní, šuplíků, aut.

 Sada obsahuje: 

395 Kč 326,45 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem (5 ks)
Aroma sada - levandule

Detailní popis produktu

Když bude na horké aroma lampě vosk, NIKDY NEPŘILÍVEJTE VODU. 

Vosk z aroma lampy odstraníte tak, že tuhý vosk seškrábete lžicí. Zbytek otřete papírovým ubrouskem. Zbude-li něco na lampě, můžete ji omýt v teplé vodě. Po umytí řádně osušte a můžete dále používat.

Jelikož se jedná o hořlavinu, dbejte bezpečnosti a NEUMISŤUJTE vůni do šatníku poblíž hořících či příliš horkých předmětů ( bod tání je 58°C) - svíčky, trouby, na přímém slunci (třeba na palubní desce auta) atp.

Voňky obsahují esenciální oleje, které mohou u citlivých jedinců vyvolat zdravotní obtíže.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 15.6.2022
Je to dárek pro naši paní učitelku. Jestli vypadá vnitřek tak krásně jak voní, bude to bomba! Nádherná levandulová vůně. Určitě se bude líbit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: