Mýdlové pláty na vykrajování - žlutý

215 Kč 177,69 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)

Tvořte s dětmi vlastní veselá glycerinová mýdla. Zábavné vykrajování pro děti a rodiče. 

Mýdlový plát má váhu cca 350 g a rozměry cca. 22 x 14 cm a výška 1 cm). Barvy jsou červená, modrá a zelená s bílým podkladem a žlutá se žlutým podkladem. Počet vykrojených mýdel z jednoho plátu je asi 12 ks. Záleží však na velikosti a tvaru vykrajovátka a také na šikovnosti ručiček, které budou vykrajovat. Vykrajovátka nejsou součástí balení.

Přikládáme i návod, jak využít zbylou hmotu po vykrajování tak, aby nezbyl žádný odpad.

ŽLUTÁ - pomeranč

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plát je balený v celofánu s napsaným složením a s návodem na použití. 

Mýdlo má přirozenou pěnivost a neobsahuje žádná přídavná pěnidla, zjasňovače nebo konzervanty jako jsou látky na bází síry používané při průmyslové výrobě - sodium lauryl sulfate (SLS) a sodium laureth sulfate (SLES). Glycerin použitý pro výrobu našich mýdel je výhradně rostlinného původu a při jeho výrobě nebyly použity geneticky upravené rostliny.

Ingredients:  Aqua, Glycerin, Sorbitol, Sodium Stearate, Sorbitol Laurate, Propylene Glycol, Sodium Oleate, Sodium Myristate, Citrus Aurantium Amara Oleum,Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Sodium Chloride, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Glyceryl Mono Laurate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Thiosulphate, Sodium Citrate, Citric Acid, Trisodium Sulfosuccinate, Pentasodium Pentatate, Tetrasodium Etidronate, Linaloo*l, D-Limonen*, Citral* (*je přirozenou součástí rostlinných silic), CI 11 680. Zabraňte styku s očima. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: