Mýdlové pláty na vykrajování - červený

Pláty pro vykrajování mýdel, s nimiž si rodiče i ti nejmenší užijí spoustu zábavy. Tvořte s dětmi veselá glycerinová mýdla a naučte je základům hygieny hravou a dobrodružnou formou.

Mýdlový plát má váhu cca 350 g a rozměry cca: š. 22 × d. 14 cm × v. 1 cm. Plát pro vykrajování mýdla jsou k dostání v červené, modré a zelené barvě s bílým podkladem nebo ve žluté barvě se žlutým podkladem.

Počet vykrojených mýdel z jednoho plátu je asi 12 ks. Záleží však na velikosti a tvaru vykrajovátka a také na šikovnosti ručiček, které budou vykrajovat. Vykrajovátka nejsou součástí balení.

Součástí balené je také praktický návod, jak využít zbylou hmotu po vykrajování, aby vám po zábavě nezbyl žádný odpad.

ODKAZ NA VIDEO

ČERVENÝ - višeň a švestka

hand-made_100pxno-animals_100pxfrom-nature_100pxpalm-oil-free_100pxvegan_100px

Váha: 350 g (+/- 10 %) 

 

269 Kč 222,31 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem (5 ks)
Mýdlové pláty na vykrajování - červený

Detailní popis produktu

Plát je balený v celofánu s napsaným složením a s návodem na použití. 

Mýdlo má přirozenou pěnivost a neobsahuje žádná přídavná pěnidla, zjasňovače nebo konzervanty jako jsou látky na bází síry používané při průmyslové výrobě - sodium lauryl sulfate (SLS) a sodium laureth sulfate (SLES). Glycerin použitý pro výrobu našich mýdel je výhradně rostlinného původu a při jeho výrobě nebyly použity geneticky upravené rostliny.

Ingredients: Aqua, Glycerin, Sorbitol, Sodium Stearate, Sodium Laurate, Propylene Glycol, Sodium Oleate, Sodium Myristate, Sodium Chloride, Parfum (Benzylalcohol, Citronellol), Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Cocos Nucifera Oil, Glyceryl Laurate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Thiosulphate, Sodium Citrate, Citric Acid, Titanium Dioxide, Trisodium Sulfosuccinate, Pentasodium Pentatate, Tetrasodium Etidronate, CI 12490.

Zabraňte styku s očima. Odkládejte na suchou mýdlenku. Uchovávejte při teplotě 5 °C až 25 °C.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: MÝDLA
Hmotnost: 0.35 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: