Nejen slovy lze vyjádřit lásku, radost, poděkování,... . Můžete si pomoci krásným mýdlem se srdcem, které vám pomůže. 

Neodolatelně sladká vůně višní a švestek mýdlu dodává na něžnosti a kráse.Uložit a odejít

hand-made_100pxno-animals_100pxfrom-nature_100pxpalm-oil-free_100px

Váha: 120 g (+/- 10%)

Vůně: višeň a švestka

ODKAZ NA VIDEO

145 Kč 119,83 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem (15 ks)

Detailní popis produktu

Jde o výrobek z přírodního rostlinného glycerínu doplněný o kozí mléko a kokosový olej. Hlavní složka těchto mýdel - glycerin - pokožku hydratuje díky své schopnosti vázat na sebe vodu. Mýdlo tedy nejen skvěle myje, ale také hydratuje pokožku.

Kozí mléko je zdrojem vitamínů A, B6, B12 a E, které se dobře vstřebávají. Rovněž obsahuje kaprylové a kapronové kyseliny, které přirozeně snižují pH kůže. Mléko je zdrojem tzv. AHA kyselin, konkrétně kyseliny mléčné a kyseliny citronové, které hydratují pokožku díky své vlastnosti vázat na sebe vodu. Kozí mléko obsahuje také koenzym Q10, který potlačuje projevy stárnutí pleti. 

Glycerin použitý pro výrobu našich mýdel je výhradně rostlinného původu a při jeho výrobě nebyly použity geneticky upravené rostliny.

Mýdlo má přirozenou pěnivost a neobsahuje žádná přídavná pěnidla, zjasňovače nebo konzervanty jako jsou látky na bází síry používané při průmyslové výrobě - sodium lauryl sulfate (SLS) a sodium laureth sulfate (SLES). Zabraňte styku s očima.

Ingredients: Glycerin, Aqua, Sorbitol, Sodium Stearate, Sodium Laurate, Propylene Glycol, Sodium Oleate, Sodium Myristate, Sodium Chloride, Parfum (Benzylalcohol, Citronellol), Cocos Nucifera Oil, Glyceryl Laurate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Thiosulphate, Sodium Citrate, Citric Acid, Whole Goat Milk Powder, Titanium Dioxide, Trisodium Sulfosuccinate, Tetrasodium Etidronate, Pentasodium Pentatate, CI 11490

Zabraňte styku s očima. Odkládejte na suchou mýdlenku. Uchovávejte při teplotě 5 °C až 25 °C.

Doplňkové parametry

Kategorie: MÝDLA
Hmotnost: 0.12 kg
Váha (g): 120 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: